A do t’i rikthehet muzikës Rrezarta Shkurta? (VIDEO) – AlbMania      

A do t’i rikthehet muzikës Rrezarta Shkurta? (VIDEO)

 A do t’i rikthehet muzikës Rrezarta Shkurta? (VIDEO)

Me siguri të gjithë e dini që Rrezarta Shkurta ka një biznes të sajin me të cilin merret tash e disa vite.

Ajo zgjodhi të jetë një fotografe fëmijësh duke iu krijuar ambiente përrallore në një set fotografik.

Artistja solli biznesin edhe në Prishtinë pas suksesit të madh në Tiranë por a do t’i rikthehet muzikës?

A do të kemi këngë të reja nga ajo së shpejti?

Në një intervistë të fundit për Prive, Rrezata ka treguar shumë gjëra për jetën e saj dhe sigurisht foli edhe për muzikën, profesionin me të cilin e njohëm të gjithë.

Se çfarë ka në plan ajo, e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme./Prive.al