A është normale kjo? Ja çfarë bënë Edi Rama me një fëmijë në Durrës (Video) – AlbMania      

A është normale kjo? Ja çfarë bënë Edi Rama me një fëmijë në Durrës (Video)

 A është normale kjo? Ja çfarë bënë Edi Rama me një fëmijë në Durrës (Video)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është kritikuar mjaftë shumë në rrjetet sociale për “lojën” e tij me një fëmijë në Durrës.

Rama i cili pas tërmetit shkatërrues po viziton Durrësin dhe Thumanën, si dhe familjet e prekura, shpesh po përdorë edhe shakat e tij të pakripura ndaj popullësisë.

Në një video Rama shihet derisa luan edhe me një fëmijë duke e mbajtur me një dorë mbi kokën e tij.

E për këtë ai është kritikuar edhe nga ish presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani.

“Shiheni se deri ku mund të shkoi disekujlibri dhe rreziku ndaj një populli të pambrojtur..

A i thoni dot normal këtij, o shqiptar të mirë??”, shkruan Nishani.

Shiheni se deri ku mund të shkoi disekujlibri dhe rreziku ndaj një populli të pambrojtur..A i thoni dot normal këtij, o shqiptar të mirë ??

Gepostet von Bujar Nishani am Montag, 2. Dezember 2019