Aksidentohet një veturë në rrugën Shkup-Tetovë

 Aksidentohet një veturë në rrugën Shkup-Tetovë

Mbrëmë ka ndodhur një aksident në autostradën Shkup -Tetovë. Sipas dëshmitarëve nga vendi i ngjarjes, makina është vetë-rrotulluar, duke mbetur të lënduar disa persona.

Në vendngjarje kanë dalë ekipet e policisë dhe ekipet e ndihmës së shpejtë. Po hetohen shkaqet dhe gjithçka që lidhet me aksidentin.

Pritet që gjatë ditës së sotme MPB të jep më shumë detaje në lidhje me aksidentin.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com