Alban Ramosaj publikoi projektin e ri muzikor “Unity” (Video)

 Alban Ramosaj publikoi projektin e ri muzikor “Unity” (Video)

Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Ramosaj e publikoi projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Unity” dhe është në bashkëpunim me artisten më të re në skenën muzikore shqiptare, Kleo Niki.

“Unity”, e cila është në gjuhën angleze është publikuar e shoqëruar edhe me videoklip.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com