Albumi i këngëtares shqiptare lë pas yjet botëror, renditet i pari në iTunes – AlbMania          

Albumi i këngëtares shqiptare lë pas yjet botëror, renditet i pari në iTunes

 Albumi i këngëtares shqiptare lë pas yjet botëror, renditet i pari në iTunes

Ava Max po shënon sukses me albumin e ri.

Ava Max dje ka publikuar albumin e parë në karrierë, të cilin e titulloi “Heaven and hell”

Bashkë me këtë album, artistja publikoi edhe një këngë me videoklip, në të cilën erdhi joshëse si çdo herë.

Albumi i saj po shënon sukseset e para, madje ai u rendit i pari në iTunes, duke lënë pas artistët me famë botërore.

Ava Max u shpreh tejet e lumtur për këtë arritje dhe falënderon fansat për përkrahjen e vazhdueshme.