Ali Ahmeti sot në Likovë, kuvendi Zgjedhor i Degës zgjedh kryesinë e re

 Ali Ahmeti sot në Likovë, kuvendi Zgjedhor i Degës zgjedh kryesinë e re

Kuvendi Zgjedhor i Degës së Likovës pranë Bashkimit Demokratik për Integrim,sot do të zgjedh kryesinë e re të partisë. Punimet do të zhvillohen në fillim në ora 15:00, në Likovë në restorantin “Shemofemi”.

I pranishëm do të jetë edhe kreu i partisë, Ali Ahmeti i cili do t’ju drejtohet të pranishmëve dhe opinionit të gjërë.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com