Arsyeja qesharake pse Mourinho vendosi të bëhej tullac

 Arsyeja qesharake pse Mourinho vendosi të bëhej tullac

Trajneri portugez kishte ndryshuar drastikisht pamje, me hequr pothuasje të gjitha flokët e tij.

Gjatë një interviste për BBC, Mourinho ka shpjeguar vendimin e tij për t’u bërë tollac.

“Arsyeja e flokëve të mi ishte se ‘frizeri’ nuk ishte i mirë. Ai bëri një punë të keqe dhe kur shikova vetën në pasqyrë i thash vetëm që të mi shkurtojë deri në fund”, ka deklaruar Mourinho.

“E di që do të duhet pak kohë për t’u rritur, por deri atëherë do të jenë normale”./Lajmi.net/

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com