“As simite nuk u kanë sjellë”, Stresi publikon pamje nga vizita tek një familje në nevojë – AlbMania    
     

“As simite nuk u kanë sjellë”, Stresi publikon pamje nga vizita tek një familje në nevojë

 “As simite nuk u kanë sjellë”, Stresi publikon pamje nga vizita tek një familje në nevojë

Stresi po vazhdon t’i ndihmojë familjet në nevojë.

Stresi është njëri prej artistëve që tash e sa ditë është duke qëndruar vazhdimisht pranë të prekurve nga tërmeti, shkruan lajmi.net.

Reperi po i viziton nga afër shtëpi më shtëpi familjet që kanë nevojë për ndihmë dhe u dhuron atyre gjëra ushqimore e veshmbathje.

Ai së fundi vizitoi një familje, tek të cilët nuk kishte shkuar askush dhe u dërgoi ndihmat e nevojshme.

“500 shtepi i bon erdogani 1 milion euro @dualipa 1 milion euro @ritaora 100 mije euro @ermal.fejzullahu 2 milion euro princi katarit 500 -mi euro Kosova ime e sa e sa jan dhuru tjera per kto shpi . Ktyne mire qe sju kan ardh me pa shpin po as ni cop simite sjau kan pru , po ska problem se ka zot lart ☝️ nuk kan cfare te durojn keta njerez ….. kur skan as ushqime e as çadra ku te rrin ?????”, ka shkruar Stresi.