Babai e vajza u nxorën të vdekur, kërkohen nën gërmadha nëna dhe djali

 Babai e vajza u nxorën të vdekur, kërkohen nën gërmadha nëna dhe djali

Dy anëtarë të familjes Reçi në Durrës u nxorën të pajetë nga rrënojat e ndërtesës.

Viktimat ishin kryefamiljari Eduardi dhe vajza e tij Kristi.

Ndërsa aktualisht po zhvillohen kërkimet për gjetjen e bashkëshortes së tij Dolora, 50-vjeç dhe djalit Klaus, 21-vjeç.

Nuk dihet ende fati i tyre.