Bebe Rexha mbërrin në Bubq dhe jep mesazhin prekës: Në venat e mia rrjedh gjak shqiptar, do ndërtoj dy shtëpi

 Bebe Rexha mbërrin në Bubq dhe jep mesazhin prekës: Në venat e mia rrjedh gjak shqiptar, do ndërtoj dy shtëpi

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka ardhur në Shqipëri për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmeti.

Fshati i parë të cilin u ndal ta vizitojë ka qenë Bubqi.

“Nuk do harroj nga vij apo sa famë kam. Në venat e mia rrjedh gjak shqiptar. Do ndërtoj dy shtëpi, jam këtu për të ndihmuar shqiptarët”, tha Bebe në një deklaratë./Lajmi.net/

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com