Bordi drejtues i Barcës takohet me përfaqësuesit e Valverde – pritet shkarkimi – AlbMania    
     

Bordi drejtues i Barcës takohet me përfaqësuesit e Valverde – pritet shkarkimi

 Bordi drejtues i Barcës takohet me përfaqësuesit e Valverde – pritet shkarkimi

Me gjasë sot do të jetë dita e fundit e Valverde tek Barcelona.

Ernesto Valverde me shumë gjasë do të shkarkohet nga posti i kryetrajnerit të Barcelonës.

‘Mundo Deportivo’ bën të ditur se tashmë ka filluar takimi mes bordit drejtues të Barcelonës dhe përfaqësuesve të Barcelonës.

Sipas medieve spanjolle, Valverde pritet që të shkarkohet në këtë ditë.

Mbetet të shihet se si do të shkojë takimi mes dy palëve dhe nëse do të ketë ndonjë vendim final. /Lajmi.net/