Brenda aeroplanit ku bileta kushton 26 mijë dollarë – AlbMania    
     

Brenda aeroplanit ku bileta kushton 26 mijë dollarë

 Brenda aeroplanit ku bileta kushton 26 mijë dollarë

Një person i quajtur Ramy është duke fluturuar në një aeroplan të Arabisë Saudite në klasë të parë nga Boston në Dubai dhe do habiteni se çfarë gjendet brenda këtij aeroplani super luksoz.

Në aeroplan mund të gjeni rehati më të mirë se në një hotel, Ramy na tregon për të gjitha detajet që gjenden në këtë fluturim. Duke filluar nga ushqimi e madje edhe tek banjo e cila përbëhet me tush dhe të gjitha produktet e nevojshme.

Për më shumë shikojeni videon e këtij aeroplani super luksos. /Lajmi.net/