Capital T sjell projektin “Money” në duet me reperin britanik, Jay 1 (Video) – AlbMania          

Capital T sjell projektin “Money” në duet me reperin britanik, Jay 1 (Video)

 Capital T sjell projektin “Money” në duet me reperin britanik, Jay 1 (Video)

Capital T publikoi këngën e dytë të albumit “Skulpturë”.

Capital T këto ditë ka filluar publikimin e këngëve të albumi të tij të ri me titull “Skulpturë”.

Projekti i parë i “Skulpturës” ishte “Tu festu”, këngë kjo që erdhi vetëm në versionin audio, ndërsa tani solli tjetër këngë.

Bëhet fjalë për “Money”, të cilën e solli në bashkëpunim me reperin dhe kantautorin britanik, Jay 1 (Jason Andrè Juami).

Edhe kësaj kënge, Capital T nuk ia ka realizuar videoklipin.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Money”, këngë e cila sapo është publikuar në YouTube dhe platformat e tjera digjitale.