Chelsea-Arsenal, duel për yllin e Real Madrid

 Chelsea-Arsenal, duel për yllin e Real Madrid

The Sun nuk ka dyshime: Chelsea dhe Arsenal do të luftojnë për të siguruar shërbimet e Isco-s verën e ardhshme.

Real Madrid po kërkon të grumbullojë fonde për fushatën e radhës multimilionere në merkato dhe mesfushori spanjoll është kandidati numër një për t’u larguar.

Los Blancos kërkojnë të paktën 60 milionë euro për ta lënë të lirë.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com