Dafina merr urimin emocional nga Dj Geek, kaq vite mbushi sot ajo – AlbMania      

Dafina merr urimin emocional nga Dj Geek, kaq vite mbushi sot ajo

 Dafina merr urimin emocional nga Dj Geek, kaq vite mbushi sot ajo

Diva e muzikës shqipe, Dafina Zeqiri, sot feston ditëlindjen.

E në këtë datë speciale, nuk kishte si të mungonte një urim i veçantë nga partneri i saj, Dj Geek, shkruan Indeksonline.

Me dy imazhe artistike, Geek u kujdes që t’ia shkruaj fjalët më emocionuese asaj.

“I uroj vajzës më të mirë në botë ditëlindjen më të lumtur ditën e sotme! Ju jeni më të vërtetë madhështore , mbështetëse dhe e kujdesshme që dikush mund të kërkojë ndonjëherë, dhe unë jam shumë me fat që të kam në jetën time! Te dua shume! Ps. dukesh më e re se kurrë!@dafina.zeqiri❤️”, shkroi ai në mbishkrimin e imazhit.

Këngëtarja sot mbush plotë 33 vite jetë, ku përgjatë këtyre viteve ka korrur suksese të mëdha në tregun muzikor.