Dafina Zeqiri dhe Dj Geek konfirmojnë dashurinë me këtë postim?

 Dafina Zeqiri dhe Dj Geek konfirmojnë dashurinë me këtë postim?

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek ka qenë mjaft të përmendur muajt e fundit për një lidhje dashurie.

Por dyshja gjithmonë dilnin në deklarata duke mohuar një gjë të tillë, shkruan lajmi.net.

Për festën e ‘Shën Valentinit’ dje figura të ndryshme të shoubizit publikonin imazhe me partnerët e tyre, e një foto të tillë ndanë edhe Dj Geek dhe Duffy.

Dj i këngëtares dje ndau në profilin e tij në Instagram një foto të shkrepur nga qastet romantike me Dafinën në prapaskenat e këngës ‘Merri Krejt’.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com