Dalin detaje të reja për vizitën e Rames në Kosovë, ja kënd do të takojë

 Dalin detaje të reja për vizitën e Rames në Kosovë, ja kënd do të takojë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, do të zhvillojë sot një vizitë dyditore në Kosovë.

Shefi i qeverisë shqiptare do të ketë sot dhe nesër takime me krerë të shtetit dhe politikës në Kosovë.

Fillimisht është paralajmëruar takimi me kryetarin e Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj në ora 13:15.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com