Del zbuluar! Kjo është e dashura e re e këngëtarit të njohur shqiptar, publikohen fotot – AlbMania      

Del zbuluar! Kjo është e dashura e re e këngëtarit të njohur shqiptar, publikohen fotot

 Del zbuluar! Kjo është e dashura e re e këngëtarit të njohur shqiptar, publikohen fotot

Robert Berisha i ftuar në “Pardon my French” në Top Albania Radio, zbuloi se ka nisur një lidhje të re dashurie. Partnerja e tij quhet Laureta dhe këngëtari tregoi se ndihet shumë i lumtur pranë saj.

“Pas një pauze shumë të gjatë, 4 vite ku i kam kushtuar shumë kohë gocës, Renee-së dhe me angazhimet e mia, po ‘robi plaket kur do vetë’. Tani jam shumë i lumtur”, tha ai, duke shtuar se nuk do të këtë dasmë.

Por kush është Laureta?

Sipas “Prive.al”, Roberti i është referuar bukuroshes nga Prishtina, Laureta Macedonci. Dëshmitarë okularë kanë rrëfyer se ata janë parë bashkë në Prishtinë së fundmi.

Zhvillimi vjen pas ndarjes së Lauretës nga i fejuari i saj biznesmen, me të cilin i ka fshirë postimet nga rrjetet sociale.