Deputeti i LSDM-së denoncohet nga bashkëshortja në polici për dhunë fizike

 Deputeti i LSDM-së denoncohet nga bashkëshortja në polici për dhunë fizike

Gruaja e një deputeti ka denoncuar bashkëshortin në polici për dhunë. Bëhet fjalë për 37 vjeçaren M.A e cila e ka denoncuar bashkëshortin K.A, se ka pasur mosmarrëveshje me të dhe ka dëshiruar të ja marrë fëmijët.

Bëhef fjalë për deputetin Kostadin Acevski nga LSDM, i cili në bisedë telefonike për Telma, tha se ka pasur mosmarrëveshje martesore me bashkëshorten por pohon se nuk ka pasur incident më të madh oe as dhunë.

Bashkëshortja e tij mbrëmë e ka denoncuar rastin në stacionin policor në Gjorçe Petrov./Shenja/

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com