Don Gima është producenti official i S4MM (Foto) – AlbMania      

Don Gima është producenti official i S4MM (Foto)

 Don Gima është producenti official i S4MM (Foto)

Agim Shasivari i njohur me emrin artistik Don Gima, është Producenti official tani më i reperit tetovar S4MM, njofton albmania.info

Producenti 27 vjeçar është me origjinë nga Sllatina e Tetovës i cili jeton dhe vepron në Graubunden të Zvicrës.

Don Gima producenti i ri i talentuar ka realizuar disa këngë për emra shumë të njohur të estradës si Noizy, Majk, Morena Taraku, 2Ton, Young Zerka, Buta, Yll Limani, AZET e S4MM.

Në vijim ju sjellim disa video nga bashkëpunimet e Don Gimës:

S4MM Feat. Noizy – La Familia

AZET – NIKE PULLOVER

Don Gima vazhdon bashkëpunimet dhe me artist të rinjë që jetojnë në Europë dhe në trojet shqiptare.

Ndryshe, hiti “Medelina” i reperit S4MM është projekt i realizuar në bashkëpunim me Don Gimën./albmania.info/