E dhimbshme! Arbana Osmani humb njeriun e shtrenjtë: Mirupafshim atje lart… – AlbMania          

E dhimbshme! Arbana Osmani humb njeriun e shtrenjtë: Mirupafshim atje lart…

 E dhimbshme! Arbana Osmani humb njeriun e shtrenjtë: Mirupafshim atje lart…

Krahas një fotoje ku shihen të dyja të buzëqeshura, Arbana ka dhënë lajmin e hidhur duke e shoqëruar me fjalët prekëse: “Sa shpirt të kam! Mirupafshim atje lart”.

Gjyshja që e ka rritur prezantuesen e Top Channel nuk është e panjohur për publikun. Ajo dhe gjyshi kanë qenë pjesë e një surprize që stafi i ka përgatitur prezantueses në fund të sezonit të shkuar të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”.

E gjendur e papërgatitur por e lumtur pafund dhe e përlotur nga ardhja e dy gjyshërve në studio Arbana asokohe i tha publikut:

“Gjyshërit, janë prindërit e mamit dhe dy njerëzit më të dashur për mua dhe jam shumë e lumtur dhe me fat që edhe sot 86 vjec i kam gjallë dhe i kam afër”.