Edhe një ftesë nga Gjykata Speciale, ftohet aktivisti i Vetëvendosjes – AlbMania    
     

Edhe një ftesë nga Gjykata Speciale, ftohet aktivisti i Vetëvendosjes

 Edhe një ftesë nga Gjykata Speciale, ftohet aktivisti i Vetëvendosjes

Vazhdojnë ftesat nga dhomat e specializuara.

Gjykata Speciale ka dërguar edhe një ftesë gjatë ditës së sotme, përcjellë GazetaBlic.

Kësaj radhe është ftuar aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Emrush Xhemaji. Këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në rrjetet sociale, njëri nga miqtë e përbashkët të Lëvizjes Vetëvendosjes.

Postimi i plotë:

Aktivisti dhe veprimtari i dalluar, Emrush Xhemajli, i cili eshte gjithmone ne sherbim te kombit, ka marre ftese nga gjykata e pa drejte te cilen e votuan disa shqipfoles ne Kuvendin e Kosoves.
Rrnofte UÇK-ja, poshte Gjykata Speciale!