Enca modeste, ja sa kushton fustani i saj – AlbMania      

Enca modeste, ja sa kushton fustani i saj

 Enca modeste, ja sa kushton fustani i saj

Enca e lirë, ja sa kushton fustani i saj.
Enca Haxhia njihet për jetën e saj super luksoze, ku gjithmonë shfaqet firmato dhe plotë stil.
Mirëpo, duket se nuk e ka problem të vishet edhe me rroba me çmime më të ulëta nga ajo që jemi mësuar t’i shohim, shkruan Indeksonline.

“mespermes” ka publikuar çmimet e njërës nga paraqitjet sensuale, ku vëmendja ishte tek çmimi i fustanit të saj.
Sipas kësaj faqe, fustani mban çmimin 50 euro, shifër kjo e cila duket e ulët në krahasim me jetën që posedon.