Eni Koçi publikon “Sekretin” (Video)

 Eni Koçi publikon “Sekretin” (Video)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi, ka publikuar projektin e saj më të ri.

Kënga e saj e re titullohet “Sekreti”.

Ajo është kujdesur për melodinë dhe tekstin, ndërsa Genc Prelvukaj është producent. “Black Fish Entertainment” ka realizuar klipin.

https://youtu.be/HXH5Ij7CNv0

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com