Ermali dhe Ariana bëhen sërish prindër, vjen në jetë fëmija i tyre i katërt (Foto) – AlbMania      

Ermali dhe Ariana bëhen sërish prindër, vjen në jetë fëmija i tyre i katërt (Foto)

 Ermali dhe Ariana bëhen sërish prindër, vjen në jetë fëmija i tyre i katërt (Foto)

Ariana Fejzullahu solli në jetë vajzën e saj.

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana janë bërë sërish prindër.

Në jetë erdhi fëmija i katërt i çiftit, vogëlushja të cilën e pagëzuan me emrin Ana. Ishte vetë Ermali ai i cili lajmin e gëzueshëm e ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

“Mirëserdhe në jetë Ana”, ka shkruar ai pranë fotos së postuar nga spitali./Lajmi.net/