Familjet e tre vëllezërve nën rrënojat e vilës, shpëtohet 16-vjeçari (Video) – AlbMania      

Familjet e tre vëllezërve nën rrënojat e vilës, shpëtohet 16-vjeçari (Video)

 Familjet e tre vëllezërve nën rrënojat e vilës, shpëtohet 16-vjeçari (Video)

Ora 14:38 – Është shpëtuar jeta e 16-vjeçarit të mbetur nën rrënojat e vilës katër katëshe në zonën e ish-Kënetës.

Djali është është transportuar në spital për ndihmë mjekësore.

Ndërkohë që nga rrënojat janë nxjerrë të vdekur dhe 3 anëtarë të familjes së tij.

Mendohet se të bllokuar janë edhe 5 persona të tjerë.

Vila është banesa e 3 vëllezërve Lala.