Formacionet zyrtare: Juventus – Brescia – AlbMania          

Formacionet zyrtare: Juventus – Brescia

 Formacionet zyrtare: Juventus – Brescia

Juventus luan para tifozëve të vet, në kuadër të xhiros së 24-të në Serie A, shkruan lajmi.net

Në këtë ndeshje, ‘Zonja e vjetër’ do të luajë pa shërbimet e Cristiano Ronaldo, dhe shihet si favorite për tri pikët.

Ndeshja mes dy skuadrave luhet me fillim nga ora 15:00.

Më poshtë keni formacionet zyrtare

Juventus:Szczesny; Danilo, Rugani, Bonucci, Alex Sandro; Ramsey, Bentancur, Rabiot; Cuadrado, Higuain, Dybala

Brescia: Alfonso; Sabelli, Mateju, Chancellor, Martella; Bisoli, Dessena, Bjarnason; Zmrhal; Aye, Balotelli