Formacionet zyrtare: SPAL – Juventus – AlbMania    
     

Formacionet zyrtare: SPAL – Juventus

 Formacionet zyrtare: SPAL – Juventus

Juventus luan në udhëtim te skuadra e SPAL, në kuadër të xhiros së 25-të në Serie A.

‘Zonja e vjetër’ kërkon tri pikët për të mbajtur distancën me Lazio dhe Inter.

Ndeshja mes SPAL dhe Juventus do të luhet me fillim nga ora 18:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Spal:

Juve: