Gashi lanson bashkëpunimin me Sting (Video)

 Gashi lanson bashkëpunimin me Sting (Video)

Gashi orë më parë ka publikuar me video-klip, bashkëpunimin me ikonën e muzikës ‘rock’, Sting.

Kënga titullohet “Mama”, dhe Sting shkroi vijën e dytë melodike të këngës e cila është pjesë e albumit të ri të Gashit që mban titullin “1984”.

Në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni këngën mes dyshes.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com