Gjira ‘thumbon’ Rina Balajn publikisht – AlbMania    
     

Gjira ‘thumbon’ Rina Balajn publikisht

 Gjira ‘thumbon’ Rina Balajn publikisht

Gjira Kajtazi u ka mundësuar fansave t’i bëjnë pyetje nga më të ndryshmet, dhe njëra nga pyetjet kishte të bëj me reperen Rina Balaj e cila tash e disa muaj ka pauzuar nga muzika, shkruan lajmi.net.

Në pyetjen “Mendimi yt për Rina Balajn pasi ajo tha që ti nuk je reperk nuk din me bo rep”, reperja ishte përgjigjur me disa ‘thumbime’ ku thotë

“Nuk kam asgjë kundër saj, më vjen gjynah se tani kush do ia blejë ‘views-at”, kishte ironizuar Gjira. /Lajmi.net/