Horoskopi, surpriza e Pashkëve për çdo shenjë të horoskopit – AlbMania      

Horoskopi, surpriza e Pashkëve për çdo shenjë të horoskopit

 Horoskopi, surpriza e Pashkëve për çdo shenjë të horoskopit

Më 17 prill festohet festa e Pashkëve, e cila sipas traditës lidhet me rilindjen e brendshme të njeriut. Kjo festë sjell gjithmonë surpriza me vete dhe nuk është rastësi që veza e Pashkëve përmban edhe dhurata për ata që e marrin. Çfarë surprizash do të sjellin Pashkët për çdo shenjë të horoskopit?

DASHI

Mos prisni surpriza materiale për Pashkë sepse yjet kanë përgatitur diçka ndryshe dhe të veçantë për ju. Ata do t’ju çojnë në një udhëtim magjik në botën tuaj të brendshme, për të zbuluar emocione për t’i ndarë me të dashurit. Do ta gjeni veten më të ndjeshëm dhe empatik. Zbulimi i vërtetë do të jetë të mësoni më shumë për disa aspekte të personalitetit tuaj që ishin ende të panjohura për ju. Do të jeni të kënaqur me të.

DEMI

Dita e Pashkëve nuk do jetë veçanërisht emocionuese për ju, por simbolika që përfaqëson këtë festë do t’ju gëzojë disa ditë më parë. Afërdita dhe Jupiteri do t’ju befasojnë me shumë miq të rinj që nuk presin gjë tjetër veçse të takojnë dhe zbulojnë. Bëhuni gati të ndani gëzimet dhe shqetësimet tuaja me njerëz të rinj me të cilët do të ndiheni menjëherë në harmoni.

BINJAKËT

Zakonisht jeni dashamirës i surprizave, por me kaq shumë planetë në tranzit disonant nga shenja e Peshqve, keni frikë se mund të jenë zhgënjyes. Në të vërtetë, dikush mund t’ju japë disa lajme jo shumë gazmore në lidhje me sferën profesionale dhe çudia e vërtetë mund të jetë se do të detyroheni të punoni ngushtë me njerëz që nuk ju pëlqejnë ose, akoma më keq, me ish-in tuaj.

GAFORRJA

Pashkët kanë përgatitur disa surpriza të ëmbla për ju. Venusi dhe Jupiteri tek Peshqit do të sjellin dashuri, entuziazëm, gëzim dhe pasuri në jetën tuaj. Mund të merrni dhurata shumë të çmuara nga partneri juaj, nga familja ose disa të njohur që ju janë mirënjohës që u treguat mirë me ta pak kohë më parë. Një tjetër surprizë e mirëpritur që mund të merrni do të jetë një festë falas!

HyrjeAbonohu

BALLINALAJMEBOTAKOSOVASHQIPËRIAMAQEDONIASPORTISHOWBIZDIASPORA

LIFE STYLEHoroskopi, surpriza e Pashkëve për çdo shenjë të horoskopit

MË: 14 PRILL 2022 NË ORA: 13:44

Foto ilustrim

Më 17 prill festohet festa e Pashkëve, e cila sipas traditës lidhet me rilindjen e brendshme të njeriut. Kjo festë sjell gjithmonë surpriza me vete dhe nuk është rastësi që veza e Pashkëve përmban edhe dhurata për ata që e marrin. Çfarë surprizash do të sjellin Pashkët për çdo shenjë të horoskopit?

DASHI

Mos prisni surpriza materiale për Pashkë sepse yjet kanë përgatitur diçka ndryshe dhe të veçantë për ju. Ata do t’ju çojnë në një udhëtim magjik në botën tuaj të brendshme, për të zbuluar emocione për t’i ndarë me të dashurit. Do ta gjeni veten më të ndjeshëm dhe empatik. Zbulimi i vërtetë do të jetë të mësoni më shumë për disa aspekte të personalitetit tuaj që ishin ende të panjohura për ju. Do të jeni të kënaqur me të.

DEMI

Sponsored Links

You May Like

Nuk do ta besoni kush i shkakton rrudhat, flet dermatologia me shumë vite eksperiencëIuvenis

by Taboola

Dita e Pashkëve nuk do jetë veçanërisht emocionuese për ju, por simbolika që përfaqëson këtë festë do t’ju gëzojë disa ditë më parë. Afërdita dhe Jupiteri do t’ju befasojnë me shumë miq të rinj që nuk presin gjë tjetër veçse të takojnë dhe zbulojnë. Bëhuni gati të ndani gëzimet dhe shqetësimet tuaja me njerëz të rinj me të cilët do të ndiheni menjëherë në harmoni.

BINJAKËT

Zakonisht jeni dashamirës i surprizave, por me kaq shumë planetë në tranzit disonant nga shenja e Peshqve, keni frikë se mund të jenë zhgënjyes. Në të vërtetë, dikush mund t’ju japë disa lajme jo shumë gazmore në lidhje me sferën profesionale dhe çudia e vërtetë mund të jetë se do të detyroheni të punoni ngushtë me njerëz që nuk ju pëlqejnë ose, akoma më keq, me ish-in tuaj.

GAFORRJA

Pashkët kanë përgatitur disa surpriza të ëmbla për ju. Venusi dhe Jupiteri tek Peshqit do të sjellin dashuri, entuziazëm, gëzim dhe pasuri në jetën tuaj. Mund të merrni dhurata shumë të çmuara nga partneri juaj, nga familja ose disa të njohur që ju janë mirënjohës që u treguat mirë me ta pak kohë më parë. Një tjetër surprizë e mirëpritur që mund të merrni do të jetë një festë falas!

LUANI

Dita e Pashkëve do të jetë ndoshta një nga më stresueset e kësaj periudhe, por yjet kanë përgatitur diçka befasuese edhe për ju. Një person me të cilin nuk keni folur ose nuk jeni parë për disa muaj (apo edhe vite) në fakt mund t’ju telefonojë papritur. Ju patjetër do të mbeteni pa fjalë dhe Pashkët do të përfaqësojnë vërtet një rilindje.

VIRGJËRESHA

Nuk ju pëlqejnë surprizat dhe nëse mundeni, do të paralajmëronit këdo që të mos guxonte t’i bënte ato. Me kaq shumë planetë në kundërshtim me shenjën e Peshqve, nuk do të mund të pushoni dot as për Pashkë dhe do të dëshironit shumë të mbeteni vetëm. Dikush do të përpiqet ende t’ju befasojë me një vezë çokollate ose një pëllumb. Shmangni kthimin e saj dhe përpiquni të jeni të sjellshëm.

PESHORJA

Ritmet tuaja të përditshme janë bërë aq rutinë dhe stresuese sa e keni të vështirë ta besoni se është e mundur të merrni ndonjë surprizë. Në të vërtetë, Pashka dhe ditët që i paraprijnë nuk do të jenë emocionuese. Megjithatë, disa nga kolegët tuaj mund t’ju bëjnë të buzëqeshni dhe t’ju befasojnë me një aksesor të vogël, një kartolinë apo ndonjë dhuratë tjetër që do t’ju bëjë shumë të lumtur.

AKREPI

Edhe pse Mërkuri mund të sjellë disa lajme të pakëndshme, ju jeni një nga shenjat e preferuara për Pashkë (dhe ditët që i paraprijnë). Surprizat nuk do të vonojnë dhe do të jenë vërtet sipas dëshirës tuaj. Dikush do t’ju japë pak çokollatë, dikush tjetër do t’ju kushtojë një këngë ose do t’ju shkruajë një letër dashurie. Surpriza më e madhe mund të jetë ajo e një fëmije rrugës.

SHIGJETARI

Nga natyra entuziastë dhe optimistë, këtë vit nuk do të mund ta prisni dot Pashkën me një shpirt gazmor dhe të gëzueshëm. Planetët që nuk janë në kundërshtim me shenjën e Peshqve do t’ju bëjnë të paduruar për shkak të sjelljes së gabuar dhe të papërshtatshme të familjes ose partnerit tuaj. Surpriza më e mirë që mund të merrni mund të jetë zhvendosja e shtëpisë ose mundësia për të shitur një pronë.

BRICJAPI

Nuk jeni një person që habiteni lehtë. Megjithatë, këtë vit yjet kanë vendosur ta bëjnë Pashkën tuaj veçanërisht argëtuese. Jo vetëm që do të merrni mesazhe të shumta ose telefonata përshëndetëse, por dikush i paimagjinueshëm do t’ju dërgojë edhe një dhuratë ose një buqetë me lule në shtëpi. Surpriza e vërtetë do të jetë se do të jeni vërtet të emocionuar dhe të lumtur.

UJORI

Zakonisht jeni ju që përpiqeni në çdo mënyrë t’i surprizoni të tjerët dhe me siguri edhe me rastin e këtyre festave do të keni shpikur diçka spektakolare për partnerin apo për familjen. Afërdita dhe Jupiteri do t’ju befasojnë edhe ju, me një ftesë për darkë në një vend shumë shik nga një person mjaft interesant. Gjithçka kthehet dhe ju gjithashtu do të habiteni nga një transfertë e papritur bankare.

PESHQIT

Pashkët për ju këtë vit do të jenë një rilindje e vërtetë dhe do të ndiheni se jeni vërtet duke lulëzuar. Keni ndjenjën se të gjitha ëndrrat tuaja po realizohen dhe jeni të lumtur që mund të ndani atë që ndiheni me njerëzit që doni. Do të ketë shumë surpriza: dëshironi një punë të re? Ju do ta keni atë. Jeni duke kërkuar për një dashuri të re? Do ta takoni. Fati juaj do t’ju befasojë në një mënyrë më të mirë sesa e imagjinoni.