Hoti: Ne kemi dhënë ofertën tonë – tani gjithçka është në dorën e VV-së

 Hoti: Ne kemi dhënë ofertën tonë – tani gjithçka është në dorën e VV-së

Deputeti nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se në takimin e fundit, LDK e ka dhënë ofertën e saj për bashkëqeverisje dhe se tani gjithçka është në dorën e Lëvizjes Vetëvendosje.

Ai ka shtuar se takimi i ardhshëm mund të bëhet nëse partia që ka dalë e para ofron zgjidhje për marrëveshje, njofton Klan Kosova.

“Ne jemi të interesuar për takim, por vetëm për takim për marrëveshje, e jo për vetëm sa për tu takuar”.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të tij në Facebook.

Kujtojmë se dje (12.01.2020) edhe Lëvizja Vetëvendosje ka bërë të ditur se i ka bërë një ofertë Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Klikoni në linkun e mëposhtëm për t’u informuar më shumë rreth kësaj oferte.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com