Hoxha: Zgjedhjet presidenciale, bazë e mirë për koalicion me ASH-në – AlbMania      

Hoxha: Zgjedhjet presidenciale, bazë e mirë për koalicion me ASH-në

 Hoxha: Zgjedhjet presidenciale, bazë e mirë për koalicion me ASH-në

Sekretari gjeneral i Lëvizjes BESA, Arjanit Hoxha në emisionin ’10 minuta’ në TV21 ka deklaruar se bashkëpunimi zgjedhjet presidenciale të fundit, ku BESA dhe ASH-ja përkrahën kandidatin Blerim Reka, ishte i suksesshëm dhe se kjo është një bazë e mirë për koalicion me Aleancën për Shqiptarët.

Sekretari Gjeneral i #Besës Arjanit Hoxha: Kemi bazë të mirë që të ndërtojmë koalicion me #AleancënPërShqiptarët

Gepostet von TV21 am Montag, 20. Januar 2020