Ja si do të duket piramida e Tiranës (Video) – AlbMania    
     

Ja si do të duket piramida e Tiranës (Video)

 Ja si do të duket piramida e Tiranës (Video)

Në një status të pak minutave më parë në Facebook, kryeministri Edi Rama ka zbuluar pamjet e asaj, të cilës i është referuar si Rilindja e Piramidës në Tiranë.

Postimi:

MIRËMËNGJES 😃dhe me projektin e Rilindjes së Piramidës, e cila pas 30 vjetësh agoni, do të kthehet në një tjetër kryevepër të zhvillimit urban, që do të përhapë kudo nëpër botë lajmin e radhës për Tiranën e për Shqipërinë moderne që duam, duke u bërë pikëtakimi i ri i më të rinjve me të ardhmen përmes “Qendrës Rinore për Teknologjitë Krijuese”, si edhe një tjetër zonë tërheqëse për të gjitha moshat, ju uroj një të dielë të bukur😍

Gepostet von Edi Rama am Samstag, 12. Oktober 2019