Juventusi me super-ofertë për ditën e të dashuruarve, Shën Valentinin

 Juventusi me super-ofertë për ditën e të dashuruarve, Shën Valentinin

Gjiganti italian Juventus ka bërë një ofertë për të dashuruarit në ditën e “Shën Valentinit” më 14 shkurt.

Bardhezinjtë i kanë hapur dyert e muzeut të tyre dhe bileta do të jetë falas për partnerin/partneren.

Njoftimi i klubit

Nesër eja me të dashurin tënd në Muzeun e Juventusit: një biletë do të jetë falas!

Histori e një dashurie të madhe .

Për të jetuar së bashku, në Muzeun e Juventusit. Nesër, me rastin e Ditës së Shën Valentinit, vizita në Muzeun e Juventusit me të dashurin tuaj do të jetë edhe më e bukur.

Të gjithë çifteve që paraqiten në arkë gjatë orëve të hapjes (10:30 – 18:00) do t’ju jepet mundësia të përfitojnë nga një promovim i veçantë: duke blerë një biletë të plotë për muzeun, e dyta do të jetë falas.

Nëse vizitorët i përkushtohen vizitës në stadiumin Allianz, ata mund të blejnë integrimin direkt në Muze.

Ne jemi duke pritur për ju, për një Ditë të Shën Valentinit të zezë dhe të bardhë!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com