Home 10 Lajme 10 Kosovë-Shqipëri 10 Kamioni del nga rruga në Berat, aksidentohet 35-vjeçari
Loading...

Kamioni del nga rruga në Berat, aksidentohet 35-vjeçari

Një 35-vjeçar, teksa po udhëtonte me kamion në rrugën dytësore Bogovë-Ujavara e Bogovës në Berat, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në përrua duke marrë dëmtime në kokë dhe në gjymtyrë.

Fill pas trajtimit mjekësor, F.M., banues në Poliçan, Skrapar ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com