Kasami përkujton Reçakun – AlbMania    
     

Kasami përkujton Reçakun

 Kasami përkujton Reçakun

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka përkujtuar 21 vjetorin e masakrës së Reçakut. Kasami ka shkruar se kjo masakër tronditi miliona zemra dhe u bë njëra ndër masakrat më të egra në Ballkan.

Ja postimi i plotë;