Katy Perry humb ndjenjat gjatë audiocioneve të “American Idol” – AlbMania          

Katy Perry humb ndjenjat gjatë audiocioneve të “American Idol”

 Katy Perry humb ndjenjat gjatë audiocioneve të “American Idol”

Në një insert ekskluzive të Poeple në provat e ardhshme të “American Idol”, gjykatësit po përgatiten të dëgjojnë nga një grup i ri kanditatësh kur fillojnë të ndiejnë se diçka mund të mos jetë në rregull.

“A po nuhasni gaz? Është goxha e fortë”, pyet Katy Perry në klip.

“Ne po nuhasim propan të rëndë,” pajtohet Luke Bryan, duke folur para kamerës për producentët e Idol.

“Unë kam një dhimbje koke të lehtë prej saj,” shton Perry, ndërsa ajo qëndron në këmbë për të lënë studion dhe produksioni fillon të evakuojë ekuipazhin dhe garuesit. “Oh, është e keqe. Është me të vërtetë e keqe.”

Klipi më pas tregon zyrën e zjarrfikësve dhe ambulancat që mbërrijnë në vendngjarje, dhe trajnerët duke theksuar se ende mund të nuhasin gaz nga jashtë.

“Kjo nuk është shaka, ka vërtet një rrjedhje gazi”, konfirmon Bryan, duke iu afruar kamionit të zjarrit.

“Nuk po ndihem mirë,” thotë Perry, ndërsa bie në tokë nga një pozicion i thyer.

Fansat do të duhet të presin deri në episodin e së Dielës për të parë se si rezultuan gjërat, por përsëri në nëntor, kur u filmua episodi, Departamenti i Zjarrit Sunriver ndau video dhe foto me trajnerët e Idol pasi ata morën pjesë në incident, i cili përfundoi të ishte problem në kuzhinë në Resort Sunriver.