Kështu duket Arbana me barkun e rrumbullakosur (Foto) – AlbMania      

Kështu duket Arbana me barkun e rrumbullakosur (Foto)

 Kështu duket Arbana me barkun e rrumbullakosur (Foto)

Ajo dikur ishte në vrullin e punës, e sot po i shijon pushimet.

Arbana Osmani po e shijon në maksimum këtë periudhë të ëmbël. Moderatorja e njohur, e cila është në pritje të fëmijës së tretë, po shijon disa pushime pas përfundimit të “Big Brother VIP”.

Në fillim, kaloi disa ditë të këndshme me dy djemtë dhe Eduart Grishaj në Maldives.

Pak javë më parë, bashkë me Eduartin ata shijuan disa ditë vetëm për vetëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Atje i gjeti dhe ditëlindja, të cilën e festojnë të dy në të njëjtën ditë. Së fundmi, moderatorja e ka vazhduar “turin” e pushimeve në Mykonos.

Arbana ka ndarë disa foto të ëmbla me fëmijët.

“Në Mykonos me djemtë e mi,” ka shkruar moderatorja në postimin e fundit