Kjo është surpriza që Gold Ag i bëri Robin Krasniqit në dasmë (Video) – AlbMania      

Kjo është surpriza që Gold Ag i bëri Robin Krasniqit në dasmë (Video)

 Kjo është surpriza që Gold Ag i bëri Robin Krasniqit në dasmë (Video)

Në fillim të kësaj jave u mbajt dasma e Robinit dhe Marigonës.

Ekipi i emisionit “Mirage” solli pamje nga dasma e çiftit, shkruan lajmi.net

Në dasmë u panë shumë mysafirë, prej tyre edhe fytyra të njohura publike.

Ndër ta ishte edhe reperi Gold Ag, ku për “Mirage” tregoi se si e uroi çiftin për martesën.

Po ashtu ai i bëri edhe një surprizë Robinit.

Për ta kuptuar surprizën, ndiqeni materialin e përgatitur nga “Mirage”: