Ledri Vula dhe e dashura e tij ‘arratisen’ sërish për pushime, ja destinacioni i rradhës – AlbMania    
     

Ledri Vula dhe e dashura e tij ‘arratisen’ sërish për pushime, ja destinacioni i rradhës

 Ledri Vula dhe e dashura e tij ‘arratisen’ sërish për pushime, ja destinacioni i rradhës

Ledri Vula është padiskutim një ndër reperët më të talentuar shqiptarë dhe shumë i preferuar nga publiku, jo vetëm për talentin por edhe për pamjen.

Mirëpo edhe pse nuk ka zbuluar shumë rreth saj, Ledri e ka pranuar në intervista që e ka gjetur “Princess Diana-n”.

Bëhet fjalë pikërisht për Sara Hoxhën, e cila tashmë është një emër i familjarizuar për showbizzin.

Viti 2020 i ka gjetur Ledrin dhe Sarën në pushime dhe duhet ta pranojmë që vendet ku kanë pushuar kanë qenë përrallore.

Destinacioni i tyre i parë ishin ishujt Maldive dhe pasi i shijuan mirë e mirë në shoqërinë e Ermal Fejzullahut dhe familjes së tij, zgjodhën të udhëtojnë drejt Dubait.

Mirëpo, Ledri dhe partnerja e tij s’janë mjaftuar me kaq. Pas Maldiveve dhe Dubait, tani kanë zgjedhur Singaporin, ku të dy kanë publikuar pamje nga atje.