Ledri Vula zbulon emrin dhe portretin e vajzës (Foto) – AlbMania    
     

Ledri Vula zbulon emrin dhe portretin e vajzës (Foto)

 Ledri Vula zbulon emrin dhe portretin e vajzës (Foto)

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, janë bërë së fundmi prindër të një vajze.

Tani Ledri ka vendosur ta tregoj emrin e vogëlushes të cilën e kanë pagëzuan Poema dhe portretin e saj.

“Poem Blu”, ka shkruar ai pranë postimit në Instagram ndërsa nuk kanë munguar komentet e shumta pozitive nga fansat e shumtë.