Lëvizja BESA fillon fushatën, prezenton videospotin e parë – AlbMania    
     

Lëvizja BESA fillon fushatën, prezenton videospotin e parë

 Lëvizja BESA fillon fushatën, prezenton videospotin e parë

Në faqen zyrtare të Lëvizjes BESA në facebook sot është postuar një video material në të cilën disa nga udhëheqësia e kësaj partie, bashkë me kreun e saj, Bilall Kasami kanë nisur fushatën për platformën e tyre që e kanë quajtur BESA, që përbëhet nga 4 shtylla: Barazi, Ekonomi, Stabilitet dhe Ardhmëri.

Në video materialin e sotëm, ata prezantuan pikën e parë të kësaj platforme, Barazinë.
Sipas Kasamit, BESA është forca e cila do të sjellë barazi në këtë vend.

Për më shumë, shikoni videon në vazhdim:

#Barazi

#Barazi#Ekonomi#Stabilitet#Ardhmëri#KohaPërVeprim #KohaPërNdryshim #meBESË

Gepostet von Lëvizja BESA am Montag, 13. Januar 2020