Luana vishet në ‘vello’ të zezë, do t’ju befasojë me pamjen (Foto)

 Luana vishet në ‘vello’ të zezë, do t’ju befasojë me pamjen (Foto)

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në publik është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse.

Luana është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan në ngjyrë të zezë e me këtë pamje ajo ka befasuar ndjekësit.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com