Mc Kresha dhe Lyrical Son po sjellin një bashkëpunim muzikor së shpejti (Video)

 Mc Kresha dhe Lyrical Son po sjellin një bashkëpunim muzikor së shpejti (Video)

Mc Kresha dhe Lyrical Son po sjellin një bashkëpunim muzikor së shpejti.

Lajmin e bënë të ditur të dy repeët me postime në Instagram ku zbuluan edhe titullin e datën e lansimit të këngës.

“Dilem jasht”, titullohet projekti i ri muzikor i punuar nga Mc Kresha dhe Lyrical Son i cili po vjen me 15 korrik (e enjte).

Dyshja këngës i kanë vizualizuar edhe klipin muzikor ku Lyrical Son shfaqet me një kostum mjaft elegant teksa thotë disa vargje nga kënga.

V I D E O