Momenti kur zjarrfikësit nxjerrin të gjallë 33 vjeçarin nga rrënojat (Video) – AlbMania    
     

Momenti kur zjarrfikësit nxjerrin të gjallë 33 vjeçarin nga rrënojat (Video)

 Momenti kur zjarrfikësit nxjerrin të gjallë 33 vjeçarin nga rrënojat (Video)

Pamjet e shpëtimit të 33 vjeçarit Adriatik Bode, i cili mbeti i bllokuar në rrënojat e hotel ‘Mira Mare’ në Durrës janë postuar në facebook nga zjarrfikësit e Mallakastrës.

Nën rrënojat e hotel “Mira Mare” aktualisht po kërkohet dhe për një person tjetër.

Nga tërmeti numërohen deri tani 41 të vdekur.