Moti sot në Maqedoninë e Veriut

 Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 10 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 11 deri 21 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, pritet të vazhdojnë reshjet e shiut, të cilat më intensive parashihet të jenë në pjesën perëndimore të vendit.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com