Mourinho i dërgon mesazh Interit me formacionin ndaj Norwich – AlbMania    
     

Mourinho i dërgon mesazh Interit me formacionin ndaj Norwich

 Mourinho i dërgon mesazh Interit me formacionin ndaj Norwich

Tottenham do të ndeshet me Norwich në ndeshjen e javës së 24-t të Premier League dhe Christian Eriksen është përsëri në stol.

Paraditen e së mërkurës është përfolur se mesfushori danez i ka kërkuar klubit ta lejojë të largohet tek Interi, por mesa duket Tottenham nuk ka gjetur një gjuhë të përbashkët me zikaltrit.

Nëse Eriksen do të luajë, mbetet për t’u parë, por marrëveshja mes klubeve është akoma larg dhe këtë e tregon përfshirja e Eriksen në skuadër.