Mozzik viziton varrin e mikut të tij të ndjerë – AlbMania    
     

Mozzik viziton varrin e mikut të tij të ndjerë

 Mozzik viziton varrin e mikut të tij të ndjerë

Mozzik e ka vizituar te varrezat mikun e tij të ndjerë.

Reperi Mozzik gjatë ditës së sotme e ka bërë një vizitë te varrezat.

Ai ka shkuar te varri i shokut të klasës dhe me pikëllim e ka kujtuar atë edhe nëpërmjet një postimi të bërë në llogarinë e tij në Instagram.

“Mëngjesi i sotëm filloj me një vizitë te shoku jonë i klasës e bankave shkollore, Lorik Selimi (i ndjerë). Të përkujtojmë gjithë jetën shoku i dashur. Pushofsh në paqe e qofsh nën mëshirën e Zotit. Ndjejmë mungesën tënde Familja e Shoqëria. Shoqëria e shëndoshë dhe e mirë është e shenjtë”, ka shkruar Mozzik pranë postimit.