Nora Istrefi shpenzon mbi dy mijë euro për vetëm një dukje (Foto) – AlbMania          

Nora Istrefi shpenzon mbi dy mijë euro për vetëm një dukje (Foto)

 Nora Istrefi shpenzon mbi dy mijë euro për vetëm një dukje (Foto)

Nora Istrefi shpenzon shumë për pamjen e jashtme.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, është një prej emrave shumë të dashur për publikun.

Përveç për sukseset në muzikë ajo njihet edhe për stilin që ka dhe veshjet që përdor janë me çmime të larta.

Nora për vetëm një dukje shpenzon mbi dy mijë euro.

Fustani, i cili u komentua në masë të madhe, u bë e ditur se kushton hiç më pak se 1300 euro.

Kjo në bazë të faqes “What They Wearin”, tashmë e njohur për publikimin e çmimeve të veshjeve të artistëve shqiptarë.

Ndërkohë, Istrefi ka të veshur edhe një palë take të markës ‘YSL’ që kushtojnë 995 euro.

Siç shihet, Nora vetëm për një dukje atraktive shpenzon 2295 euro.